XVIII. Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením

05. 10. 2021 v 14:00 hodin
Dne 5. října 2021 Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb se sídlem Červený Hrádek 45 ve spolupráci se zapsaným spolkem Hrádeček-Červený Hrádek a Městem Kolínem, uspořádal v Městském společenském domě v Kolíně XVIII. Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením. Záštitu nad plesem převzali ministryně práce a sociálních věcí Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc, radní Středočeského kraje pro oblast sociálních věcí Mgr. Martin Hrabánek, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Ing. Jiří Horecký, Ph.D., MBA, a starosta Města Kolína Mgr. Michael Kašpar.
V loňském roce se ples vzhledem ke špatné covidové situaci nemohl uskutečnit, možná i proto jsme byli všichni o to více natěšeni a rádi, že se zase setkáváme a můžeme si zatančit, zazpívat a společně se pobavit.
Ve velkém sále společenského domu se sešlo 530 hostů. Celým večerem je prováděl moderátor Slávek Boura, který odpoledne zahájil společně s ředitelkou Domova Na Hrádku PhDr. Janou Pilnou, PhD. proslovem a zdravicí hostů. Všichni plni očekávání vyhlíželi známé tváře jako Standu Hložka, Heidi Janků nebo Maxíky. V letošním roce vystoupila i zpěvačka Leona Šenková, která se známou stala díky pěvecké soutěži Superstar. Průběh celého odpoledne doprovázela vynikající Kapela Eso. Své taneční vystoupení předvedly děti z tanečního souboru Kocour Modroočko pod vedením paní Jolany Burešové.  Nesmělo chybět vyhlášení vítězů taneční soutěže „Nejlepší taneční pár“. Odměněno bylo šest tanečníků – tři páry. Ceny „Podzimní škrpál“, soutěž o nejlepšího tanečníka a tanečnici, letos doputovaly do Domova Barbora Kutná Hora a CSP Ústí nad Orlicí. V průběhu večera byla možnost zakoupit lístky do tomboly, kde čekalo na návštěvníky mnoho krásných cen. Nechybělo ani občerstvení a večeře, aby všichni mohli doplnit energii.
Tímto bych chtěla moc poděkovat všem, kteří se na organizaci plesu účastnili, umělcům, panu Hejdukovi– řediteli Městského společenského domu v Kolíně, všem sponzorům, bez kterých by se ples nemohl uspořádat, záštitám a v neposlední řadě všem, kteří svou přítomností vytvořili neopakovatelnou atmosféru, moře energie, radosti, nadšení a nás utvrdili v tom, že to, co děláme má smysl.   
Takže zase za rok? 😊
 
top