Podzimní ples v Kolíně

23. 10. 2019
Dne 23. října 2019 se v Městském společenském domě v Kolíně uskutečnil XVII. Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením. Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb ve spolupráci se zapsaným spolkem Hrádeček – Červený Hrádek a Městem Kolín tradičně pořádal setkání zdravotně postižených.  
 
Záštitu nad plesem převzalo Ministerstvo práce a sociálních věcí, senátorka Emílie Třísková, hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, radní Středočeského kraje pro oblast sociálních věcí Mgr. Aneta Heřmanová, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Ing. Jiří Horecký, Ph.D., MBA a za Město Kolín starosta Mgr. Michael Kašpar.

Ve velkém sále společenského domu se sešlo 570 hostů ze sedmi krajů republiky. Přijeli plni očekávání a nadšení, protože se velmi těšili na Standu a Maxíky.
Setkání zahájila ředitelka Domova Na Hrádku PhDr. Jana Pilná, PhD. Zdravici přednesl za Středočeský kraj JUDr. Robert Bezděk, CSc. a starosta města Kolína Mgr. Michael Kašpar.

Ples moderoval Slávek Boura. Prvním vystupujícím byl Standa Hložek, následovala taneční ochutnávka souboru Kocour modroočko a pěvecké vystoupení Maxíků. Celý ples doprovázela Kapela Eso. Všichni se bavili, tleskali, skákali, zpívali.  

Také vyhlášení vítězů taneční soutěže „Nejlepší taneční pár“ a soutěže „Podzimní škrpál“ bylo přijato s radostí a nadšením.  
top