O nás

Motto: „ Nacházíme pochopení, lásku a domov“

Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb je příspěvkovou organizací Středočeského kraje.

Nachází se 13 km od okresního města Kolín směrem na Uhlířské Janovice a sídlí v jednopatrovém zámečku, obklopeném rozsáhlým parkem. Vznikl v roce 1985 z domova důchodců jako ústav sociální péče pro mentálně postižené ženy a dívky. 1. ledna  2007 byl přejmenován na Domov Na Hrádku a 23. května  2007 byla zaregistrována první sociální služba domov pro osoby se zdravotním postižením. Domov začal poskytovat sociální službu i mužům a stal se tak koedukovaným zařízením.
    
V současné době  Domov Na Hrádku  má zaregistrované 3 sociální služby:
1) domov pro osoby se zdravotním postižením – celoroční pobytová služba s kapacitou 45 lůžek,
2) chráněné bydlení – celoroční pobytová služba s kapacitou 17 lůžek,
3) domov pro seniory – celoroční pobytová služba s kapacitou 4 lůžka

Domov má vlastní kuchyň, kde uživatelé mají možnost výběru ze dvou hlavních jídel včetně diet. Praní  prádla je zajištěno ve vlastní prádelně a částečně smluvně. K zajištění služeb jsou k dispozici 2 devítimístné osobní vozy, z toho jeden se zvedací plošinou pro přepravu imobilních uživatelů, dále 7místné vozidlo pro chráněné bydlení a dva osobní vozy pro zajištění běžného provozu.
Do domova dochází 1x týdně praktická lékařka, jinak mohou klienti kdykoliv navštívit lékařku přímo v její ordinaci v Bečvárech. 1x měsíčně ordinuje v zařízení psychiatr.

Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb stále hledá nové možnosti, příležitosti a šance pro své uživatele. Pracovníci společně s vedením připravují uživatele na běžný způsob života, vytvářejí jim takovou pomoc a podporu, kterou skutečně klienti potřebují, pomáhají jim v začleňování do společnosti a vytvářejí pro ně takové podmínky, aby měli stejná práva jako všichni ostatní občané. Přístup ke klientovi je stavěn na profesionalitě,  odbornosti a kvalitě.

Přáním nás všech je, aby život v našem domově byl pro uživatele důstojný, založený na partnerských vztazích a na dodržování lidských práv.

Protože chceme nadále zkvalitňovat naše služby, zajímají nás Vaše názory, stížnosti, připomínky či návrhy.

Domov Na Hrádku


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake