Závěr školního roku

24.06.2014 23:55

Praktická škola v Kostelci nad Černými lesy umožňuje našim klientům navštěvovat ,,Kurz základů vzdělávání“. V  kurzu se učí číst, psát, počítat, tento rok zahájili i základy práce na počítači. Do kurzu je zapsáno celkem 6 našich klientů z chráněného bydlení a jedna klientka z domova pro osoby se zdravotním postižením. Paní učitelky vždy přizpůsobují výuku a její náročnost individuálně, dle možností a schopností klienta.

Letošní rok byl zásadní hlavně pro Janu a Láďu, kteří kurz ukončili a úspěšně složili zkoušku pro přijetí do praktické školy. Od září tak budou mít jiné osnovy - náročnější učivo, které jim pomůže se dále rozvíjet. Ostatní klienti budou nadále pokračovat v Kurzu základů vzdělávání.

23. 6. 2014 jsme jeli v tomto školním roce do Kostelce nad Černými lesy naposledy. Čekala nás poslední výuka, ale hlavně předání vysvědčení. Paní učitelky a paní ředitelka pro nás připravily občerstvení a pro každého dáreček. Strávili jsme příjemné dopoledne, s vysvědčením jsme byli spokojeni, někteří si dali předsevzetí, že se o prázdninách budou učit, aby si známky v příštím roce vylepšili. Jako poděkování jsme předali kytičky a za dva měsíce se budeme těšit na shledání.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake