XV. Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením

14.11.2017 21:53

Dne 18. října 2017 se Městském společenském domě v Kolíně uskutečnil XV. Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením. Již tradičně ho pořádal Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb se sídlem Červený Hrádek 45, ve spolupráci se zapsaným spolkem Hrádeček – Červený Hrádek a Městem Kolín. Ve velkém sále společenského domu se sešlo 460 účastníků.

Záštitu nad plesem převzala ministryně práce a sociálních věcí  Mgr. Michaela Marksová,  hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, radní pro  oblast sociálních věcí Ing. Jaroslava Němcová, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Ing. Jiří Horecký, Ph.D., MBA,  za Město Kolín starosta  Mgr. Bc Vít Rakušan a místostarosta pro sociální oblast PhDr. Tomáš Růžička , MPA.

Ředitelka Domova Na Hrádku PhDr. Jana Pilná setkání zahájila. Zdravici přednesla  radní pro  oblast sociálních věcí Středočeského kraje Ing. Jaroslava Němcová,  za Město Kolín starosta Mgr. Bc Vít Rakušan a místostarosta PhDr.  Tomáš Růžička , MPA.

Ples moderoval Slávek Boura. Nadšené tanečníky a tanečnice doprovázela Kapela Eso. O zpestření programu se postarala Taneční škola Antonína a Jany Novákových z Kutné Hory, vystoupila Marcela Březinová. Vyvrcholením bylo vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší taneční pár a soutěže Podzimní škrpál pro nejlepšího tanečníka a tanečnici letošního plesu.

Dobře jsme se pobavili, společně si užili odpoledne. Na závěr jsme si slíbili, že se za rok opět sejdeme. Podívejte se na fotografie :-)
 


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake