XIV. Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením

05.12.2016 22:48

Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb, navázal na předešlou tradici podzimních plesů pro osoby se zdravotním postižením projektem Tanec bez hranic a 14. listopadu 2016 uspořádal již XIV. podzimní ples.  V kulturním domě Lorec v Kutné Hoře se sešlo přibližně 400 osob se zdravotním postižením z celého Středočeského kraje a někteří i z míst za jeho hranicemi. Z podia je vítal moderátor celé akce Slávek Boura, který ples zahájil spolu se senátorkou Emilií Třískovou, s Ing. Danielou Luskovou, ředitelkou Domova U Biřičky, Hradec Králové a PhDr. Janou Pilnou, ředitelkou Domova Na Hrádku.

K tanci a poslechu po celou dobu hrála skupina ESO. Své písně zazpívaly Heidi Janků, Marcela Březinová a samozřejmě vystoupil i patron Domova Na Hrádku Stanislav Hložek. Pro účastníky akce byly připraveny dary od sponzorů a příznivců Domova Na Hrádku. V rámci programu v průběhu odpoledne vystoupily dva mladé páry z Taneční školy Antonín a Jana Novákovi z Kutné Hory s několika ukázkami standartních i latinskoamerických tanců.

Porota v průběhu odpoledne bedlivě sledovala tančící páry i jednotlivce. V druhé polovině plesu byl vyhlášen nejlepší taneční pár. Paní ředitelka Domova Na Hrádku PhDr. Jana Pilná spolu se zástupci sponzorů  dekorovala Miss a dvě Vicemiss podzimního plesu.

Na tanečním parketu bylo po celou dobu plno. Účastníci plesu měli možnost uplatnit kulturní a společenské chování, prezentovat se, setkat se s přáteli, navázat nové kontakty a možná i partnerské vztahy. Nejhezčí odměnou pro organizátory plesu by mohlo být, až po letech někteří účastníci plesu zavzpomínají, že začátek jejich společného příběhu se datuje ke 14. listopadu 2016. Velké díky patří všem zúčastněným, organizátorům a samozřejmě sponzorům, bez kterých by se podobná akce nedala vůbec realizovat.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake