Vystoupení k MDŽ v Pňově Předhradí a v Ratboři

14.03.2014 10:28

Dne 7.3. 2014 přijal náš pěvecký sbor Hrádeček pozvání na oslavu MDŽ v Domově seniorů v Pňově Předhrádí. Sbor zde již vystupoval a měl velký úspěch. Jeden ze seniorů nám na uvítanou dokonce napsal verše.
Zazpívali jsme spousty písní, jak lidových, tak i moderních a opět jsme měli velký úspěch, všichni nám tleskali a zpívali s námi.
Druhý den jsme se zúčastnili dalšího  vystoupení k oslavě MDŽ v  Ratboři v sále sokolovny.  V tak velkém sále jsme vystupovali poprvé. Program jsme měli rozdělený na dvě části. V  první jsme zazpívali novou sérii písniček a v druhé jsme zazpívali  směs lidových písní. Rozezpívali jsme celý sál,  atmosféra byla skvělá a potlesk byl nekonečný.
Z obou vystoupení jsme si odnesli nejen dobrou náladu, ale i malé dárečky, které jsme vyhráli v tombole v Ratboři.
Pro všechny to byl obrovský zážitek a již jsme dostali pozvání na příští rok.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake