Výlet do kolínské pizzerie Tyna 3.7.2013

04.07.2013 22:06

Ve středu jsme měli opravdu krásný den. Domluvili jsme se tedy s klienty, že by byla škoda takového počasí nevyužít a vyrazili jsme na výlet do kolínské pizzerie Tyna. Toto zařízení je pro nás velice atraktivní, je výjimečné tím, že má na své malebné zahrádce volně pobíhající kůzlátka. Předem jsme rezervovali stoly, abychom měli jistotu, že pro nás bude volné místo.
Po přijedu do pizzerie si klientky objednaly kávu a kupodivu k slunnému dni, daly přednost medovníku před zmrzlinou. Celý den jsme strávili velice příjemně, stále jsme měli o čem diskutovat a samozřejmě nám také celou návštěvu zpříjemnila přítomnost malých kůzlátek, která byla středem pozornosti.
V restauraci jsme byli až do odpoledních hodin a celý den jsme si všichni velice užili. Viz. foto


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake