Výlet do cirkusu v Habrkovicích

12.06.2014 16:08

Klientky druhé skupiny a chráněného bydlení vyrazily 1.6.2014 na výlet do Habrkovic. V Habrkovicích se nachází Ringelland, je to malý cirkus, který sídlí v prostorách bývalého zemědělského družstva.
Měli jsme možnost shlédnout vystoupení nebo-li tvz. drezuru koziček, dikobrazů (které jste mohli vidět i v soutěži Talentmánie a který odvysílala TV Nova), třítunového hrocha Davídka (který si zahrál ve filmu Dva lidi v ZOO) a největší kočkovité šelmy – tygry sibiřské. Po vystoupení si všichni mohli zvířata (tygry, lamy, hrocha, dikobrazi, poníky, morčátka) prohlédnout a vyfotit se v jejich blízkosti. Tento velmi zajímavý výlet jsme završili výbornou zmrzlinou v Miskovicích.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake