Velikonoce

30.04.2014 22:50

Letos byly Velikonoce až koncem dubna. Jaro nám letos přišlo dřív, takže jsme si i na Velikonoční pondělí užívali krásného počasí. Nic jsme nenechali náhodě a na Velikonoce se připravovali s předstihem. Klienti s pomocí pracovnic vyrobili spousty hezkých výrobků a zvláště v keramické dílně, kde o tyto výrobky byl velký zájem na prodejních trzích.
Velikonoce proběhly v poklidné atmosféře u prostřených stolů s květinami a vlastnoručními výrobky, kde nechyběly různé dobroty, které patří k těmto svátkům.
Každý, kdo chtěl, si mohl obarvit vajíčko jakýmkoli způsobem. A opravdu se moc povedly. Příjemnou atmosféru doplnilo výprávění zážitků z předešlých Velikonoc.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake