V rámci projektu natočil Domov Na Hrádku videodokument

22.06.2015 18:33

Domov Na Hrádku se zapojil do projektu OP LZZ, který se jmenuje: „Cesta životem - stejné šance a příležitosti”. Projekt začal 1.7.2013 a bude ukončen 30.6. 2015.
Projekt obsahoval několik aktivit. V rámci aktivity projektu: Výstupní evaluace a diseminace výstupů se v domově uskutečnilo i natáčení krátkého medailonku o životě čtyř klientů - dvou párů:  paní Aleny s panem Láďou a paní Zdeňky s panem Bořkem. Na kameru popsali své zkušenosti s bydlením a životem v ústavní péči a jak pro ně bylo přínosné přestěhování se do služby chráněného bydlení. Paní Zdeňka s panem Bořkem se posunuli ještě o krok dopředu, protože začátkem května loňského roku začali jako první využívat službu podpora samostatného bydlení, čímž se prakticky osamostatnili. V krátkém videomedailonku ukázali hlavní protagonisté kde bydleli, než odešli do zcela běžného prostředí. Diváci se mají možnost seznámit s tím, kde nyní pracují a jaké jsou jejich plány do budoucnosti.
Tento projekt otevírá cestu k dalším možnostem v začleňování lidí s postižením do společnosti. Naše zapojení do projektu pak může povzbudit a inspirovat i jiné zřizovatele ve změně pohledu na poskytování sociálních služeb.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake