Stravování uživatelů v Domově Na Hrádku

16.03.2016 16:23

V Domově mají uživatelé zajištěné celodenní stravování. Snídaně, svačiny, odpolední svačiny a večeře. . Uživatelé mají možnost vybrat si ze dvou teplých jídel k obědu. Pro ty, kteří si pod názvem určitého jídla neumí představit o jaké jídlo se jedná, máme připravené album fotografií , aby  se mohl klient lépe orientovat a rozhodnout se.

Jídelníček sestavuje vedoucí stravování a zásobování spolu s vedoucí zdravotně sociálního úseku a zárověň výživovu poradkyní. Ve stravě jsou zastoupené všechny prvky, potřebné pro správné fungování organismu. Uživatelé mají zajištěn pitný režim po celý den.  Každé tři měsíce se v domově schází stravovací komise, která je složena ze zástupců jednotlivých úseků. Vzniklé připomínky vedoucí zdravotně sociálního úseku zaznamenává a následně řeší s vedoucí stravovacího úseku.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake