Setkání zdravotně postižených na Výstavišti v Praze

16.03.2009 17:15

V areálu holešovického Výstaviště v Praze se v pondělí 20. října 2008 od 14 do 20 hodin konal Podzimní ples pro zdravotně postižené ČR. Již devátý ročník setkání pořádal Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb se sídlem Červený Hrádek 45 ve spolupráci s občanským sdružením Hrádeček-Červený Hrádek.

Při organizaci a zajištění tohoto velmi náročného projektu se podílelo mnoho sponzorů.
Generálním sponzorem plesu byla  firma INCHEBA EXPO Praha. Mezi další patří firmy, instituce, organizace, umělci např. Fond hejtmana Středočeského kraje, Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, MIŠŠKO spol.s r.o Praha, UNTRACO, v.o.s. Ostrava-Poruba, HARTMANN – Ricco a.s. Veverská Bítýška, ARJO Hospital Equipment s.r.o. Brno.

Záštitu převzal ministr práce a sociálních věcí RNDr. Petr Nečas, hejtman Středočeského kraje Ing. Petr Bendl, radní hlavního města Prahy PhDr. Milan Pešák a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.

Program probíhal  „ pod moderátorskou taktovkou“ Slávka Boury. K tanci a poslechu hrál taneční orchestr TOX Jaroslava Trnky. K příjemné atmosféře přispělo vystoupení Standy Hložka, Heidi Janků a Michaely Dolinové. Velmi originální a pěkné bylo také vystoupení  slečny Marušky Kiporové z Dětského domova z Nymburka, která předvedla ukázky orientálních tanců.
Vyvrcholením 9. Podzimního plesu bylo vyhlášení Miss  plesu a  nejlepšího tanečního páru.

Všichni jsme se snažili přispět svým dílem k vytvoření příjemného odpoledne pro přibližně 1 000 lidiček z celé naší republiky, kteří se na Výstavišti sešli. Na všechny účastníky jsme se velmi těšili a snažili se vytvořit pohodu a radost ze společného setkání.

A co napsat závěrem? DĚKUJI organizátorům - bez jejich nápadu a důsledné celoroční přípravy by ples neproběhl, DĚKUJI účastníkům - bez jejich zájmu by naše snaha a práce byla zbytečná, a především DĚKUJI  sponzorům - bez jejich finanční a materiální pomoci by se  ples nemohl uskutečnit.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake