Řepařská drážka Sendražice

06.05.2014 16:16

1.5. 2014 první skupina s chráněným bydlením společně vyrazily auty na výlet do Sendražic, kde je obnovená úzkokolejná dráha, která kdysi sloužila ke svozu cukrové řepy, tzv. Kolínská řepařská drážka. Do Sendražic  se  dopravili auty, ale dál pak pokračovali vláčkem.
Čekání na vláček  si zpříjemnili popíjením kávy a k ní si dali zmrzlinu, příjemně jim při tom hrála hudba. Když přijel vláček, všichni  nasedli a rozjeli se krásnou krajinou do stanice Mlýnek. Cestou zpět byli přepadeni  bandity na koních, kteří  nechtěli pustit vlak, až za výkupné, které  jim museli dát. Byl to pro všechny velký zážitek. Příště určitě vyrazí zase.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake