XVI. Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením

12.11.2018 16:40

Dne 31. října 2018 se Městském společenském domu v Kolíně uskutečnil XVI. Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením. Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb se sídlem Červený Hrádek 45, ve spolupráci se zapsaným spolkem Hrádeček – Červený Hrádek a Městem Kolín již druhým rokem pořádal setkání zdravotně postižených. 

Záštitu nad plesem převzalo Ministerstvo práce a sociálních věcí, senátorka Emílie Třísková, hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, radní pro oblast sociálních věcí Mgr. Aneta Heřmanová, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Ing. Jiří Horecký, Ph.D., MBA a za Město Kolín starosta Mgr. Bc. Vít Rakušan.
 

Podívejte se do FOTOGALERIEVe velkém sále společenského domu se sešlo 530 tanečnic a tanečníků. Přijeli plni očekávání a nadšení, protože se velmi těšili na Standu, Heidi a Maxíky. Ples moderoval Slávek Boura. Setkání zahájila ředitelka Domova Na Hrádku PhDr. Jana Pilná, PhD. Zdravici přednesl místostarosta Města Kolína Mgr. Michael Kašpar.

Prvním překvapením byla ukázka pole dance Nicole Amy Vinduškové. Všem se tajil dech. Její akrobatické umění hosté sledovali se zájmem a  napětím. Postupně následovalo vystoupení zpěváků Standy Hložka a Heidi Janků. S velkou radostí byli také přivítáni Maxíci, kteří během odpoledne vystoupili dvakrát. Průběh celého plesu doprovázela Kapela Eso. Rozjaření tanečníci tleskali, skákali, zpívali. Ohromně se bavili.

Vyvrcholením této společenské akce bylo vyhlášení vítězů taneční soutěže „Nejlepší taneční pár“. Odměněno bylo šest tanečníků – tři páry. Dvojice vítězů byla vyhlášena i v soutěži o nejlepšího tanečníka a tanečnici „Podzimní škrpál“.

A co napsat na závěr? Rádi jsme vás viděli, společně si užili chvíle zábavy a tance, pobavili se. Tak zase příští rok.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake