Mikuláš

11.12.2013 08:52

Mikuláš chodí 5.12., jak všichni víme, ale letos nás navštívil o den dříve, aby to vše stihl.
Kolem druhé hodiny se u nás rozrazily dveře, nejdříve vběhl čert, po něm přišel krásný anděl a   za nimi kráčel Mikuláš. I když vypadali věrohodně, my jsme stejně věděli, že za čertíka se převléká naše pracovnice Táňa, za anděla Lucka a Hana se skryla pod maskou Mikuláše.
Kdo mohl, řekl básničku, jako třeba Mařenka a nebo zazpíval jako Andulka. Samozřejmě ho nemohla minout odměna v podobě balíčku, kde se skrývalo něco sladkého, ale taky spousty vitamínů v podobě ovoce. Nikdo nemusel smutnit, neboť Mikuláš byl štědrý a balíček dostali úplně všichni.
Všichni jsme měli velkou radost a nezbývá nám nic jiného než se těšit zase za rok, ale teď nás za pár dní čekají Vánoce. Už aby to bylo, všichni se moc těšíme na dárky.Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake