Dovolená v Chorvatsku

15.09.2014 19:44

Dne 29. 8. 2014 jsme se v odpoledních hodinách vydali na dlouhou cestu do krásného, slunečného Chorvatska. Jelo nás celkem 23 (my, z chráněného bydlení Kolín, Cerhenice a Červený Hrádek a naše pracovnice).

Po příjezdu do Chorvatska jsme už měli zajištěné ubytování ve vile, ve které jsme byli jen my. Hned po ubytování jsme se vrhli do vln moře. Počasí nám přálo celý týden, a tak jsme si užívali koupání v moři každý den. Koupání nebylo jen jediné, co jsme dělali. Vydávali jsme se i na různé výlety, abychom Chorvatsko poznali i z jiného pohledu.

Nejvíce zážitků jsme si přivezli z Trogiru, na které budeme vzpomínat dlouho.
Na ukázku ostatním jsme pořídili krásné fotky a pro své potěšení si koupili něco na památku.
Budeme se těšit na další dovolenou u moře jako byla tato. Také bychom tímto chtěli poděkovat sponzorům, kteří nám finančně pomohli tento zájezd podpořit, bez nich bychom žádné moře neviděli. Děkujeme Vám. 


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake