Den otevřených dveří v Domově Na Hrádku

26.06.2017 23:46

Stalo si již tradicí, že Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb se sídlem Červený Hrádek 45, se opět po roce prezentoval veřejnosti. Uspořádal dne 26. 5. 2017 od 10,30 do 16,30 hodin den otevřených dveří. A bylo se čím chlubit!

Podívejte se do FOTOGALERIE !!!

Pestrý program zahájil pěvecký sbor Hrádeček. Všechny přítomné a hosty přivítala ředitelka zařízení PhDr. Jana Pilná. Po zdravici otevřela společně se starostou Obce Veltruby Ing. Ivanem Kašparem zahradní altán, který byl pořízen z výtěžku benefičního koncertu.
Také děti z Mateřské školy a Základní školy Bečváry nezůstaly pozadu. Svým vystoupením nás všechny potěšily. V nevšedních kostýmech a úborech předvedly své umělecké schopnosti a dovednosti.

V průběhu dne probíhaly prohlídky zařízení, zooterapie, hipoterapie a canisterapie. Připravili jsme soutěže a hry pro děti. Prosluněný den provázela Kapela ESO.

Odpolední část setkání zahájil starosta Obce Bečváry pan Jan Uher. Vyvrcholením bylo odhalení a předání nového osobního automobilu Citroënu Berlingo pro naše uživatele, který byl pořízen z finančních prostředků Domova Na Hrádku za podpory zřizovatele Středočeského kraje. Automobil odhalil patron Domova Na Hrádku Stanislav Hložek společně se zpěvačkou Heidi Janků. Jejich pěvecké vystoupení roztančilo všechny přítomné a rozproudilo zábavu.

Počasí nám přálo. Domov Na Hrádku navštívilo mnoho významných hostů, sponzorů, občanů, uživatelů z jiných sociálních zařízení a samozřejmě rodin a přátel našich klientů. O slavnostní, závěrečné setkání se postarala skupina historického šermu Páni z Michalovic.

A co závěrem dodat? Naším záměrem bylo ukázat, že péči, podporu a pomoc zdravotně postiženým, kteří žijí v našem domově, neustále zkvalitňujeme a zlepšujeme. Každý, kdo má zájem o život osob s handicapem nebo nás chce podpořit, je vždy u nás srdečně vítán.

Děkujeme všem za projev sounáležitosti a podpory.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake