Den otevřených dveří v Domově Na Hrádku

16.03.2009 17:20

Stalo se již tradicí, že Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb každoročně pořádá den otevřených dveří. Také v tomto roce se v pátek 23.května 2008 otevřel Domov Na Hrádku veřejnosti.

Připravený program byl pestrý. Setkání zahájil pěvecký sbor Hrádeček. Uživatelky zazpívaly několik lidových a populárních písní. Další skupina uživatelek předvedla dramatizaci písně z filmu „Jak se krotí krokodýli“. Uživatelé ukázali svoji činnost –práci v terapeutických dílnách – keramické, textilní, košíkářské, práce s vlnou.

Odpoledne pokračovalo vystoupením mažoretek ze Základní školy  Uhlířské Janovice. Děti pod vedením paní učitelky Ladrové roztleskaly všechny přítomné.

Svým elánem a šikovností nás všechny ohromily.  Obdivuhodný byl i herecký a pěvecký výkon aktérů hudebního programu agentury Petra Kubce „Filmové melodie“.

V průběhu dne si hosté prohlédli zařízení, chráněné bydlení, shlédli ukázky canisterapie a hipoterapie. Hosté se seznámili  s  historií zařízení a činnostmi  uživatelů. Podívali se do kronik, na videonahrávky z různých akcí a prohlédli si fotografie ze života našich uživatelů.
 Zpestřením setkání bylo občerstvení – grilování a Postřižinské pivo.

Máme radost z toho, že Den otevřených dveří v Domově Na Hrádku se vydařil.

Poděkování především patří sponzorům naší akce. Na spokojenosti všech přítomných se podílel  Pivovar Nymburk s.r.o., Dítě a kůň- sdružení pro hipoterapii Kutná Hora, Stáj Rozárka o.s. Bykáň, paní Andrea Tvrdá –asistentka pro canisterapii, Základní škola Uhlířské Janovice  a firma Jatky – Sojka s.r.o. Kouřim.

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali při organizaci setkání, všem, kteří se na programu podíleli, všem, kteří se k nám přišli podívat.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake