Den otevřených dveří a Den dětí v Domově Na Hrádku

13.06.2018 22:38

Dne 1. 6. 2018 od 10,30 do 17 hodin probíhal v Domově Na Hrádku den otevřených dveří, který byl zároveň spojen s Mezinárodním dnem dětí.

Všechny přítomné a hosty přivítala ředitelka zařízení PhDr. Jana Pilná, PhD. Zdravici pronesla hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Jermanová Pokorná a starosta Obce Bečváry Jan Uher. Paní hejtmanka našim klientům slavnostně předala nový osobní automobil Škoda Karoq, který byl pořízen z finančních prostředků naší organizace a schválen zřizovatelem.

Děti z Mateřské školy a Základní školy Bečváry a děti ze Základní školy Suchdol si připravily pěkná jarní vystoupení.

S velmi hezkým a náročným vystoupením se předvedla Nicole Amy Vindušková. Jednalo se o moderní taneční disciplínu tzv. pole dance.

Temperament a pěvecký projev Heidi Janků všem rozproudil krev. Prostor zahrady se rázem stal tanečním parketem.

Ve slavnostním závěru bojovali statečně Páni z Michalovic, skupina historického šermu, kteří pravidelně na naší akci vystupují.

V průběhu dne probíhaly prohlídky zařízení, zooterapie a hipoterapie. Byly připraveny soutěže a hry pro děti. Celý den hrála Kapela ESO pod vedením Míly Hartmana.

Akce se zúčastnila i televize – více v tomto čánku

 


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake