Den otevřených dveří v Domově Na Hrádku

06.06.2012 13:15

Dne 25.května 2012 proběhl v Domově Na Hrádku jako každý rok den otevřených dveří. Tento se však oproti předcházejícím významně lišil. Byl slavnostně předán 7 místný osobní automobil pro 6 uživatelek chráněného bydlení v Cerhenicích. Finanční částka byla na tento vůz získána díky sponzorům a díky fondu Středočeského kraje. Předání se osobně zúčastnila Mgr. Zuzana Jentschke Stöcklová - radní pro oblast sociální věci a JUDr. Karel Molnár - radní pro oblast legislativy Středočeského kraje.

Významnou událostí bylo dokončení další etapy projektu „Vybudování bezbariérového přístupu na zahradu – vycházkové zóny pro osoby se zdravotním postižením“. Tento projekt byl realizován za finanční podpory Středočeského kraje z Humanitárního fondu. Bude sloužit k odpočinku, využití volného času nejen pro klienty zařízení, ale v budoucnosti i pro občany Červeného Hrádku a okolí, především pro rodiče s dětmi.

V průběhu dne probíhala zooterapie, hipoterapie a zoorehabilitace. Umění předvedli kynologové ze Svazu záchranné brigády kynologů Středočeského kraje. Velmi atraktivní bylo i vystoupení skupiny historického šermu Páni z Michalovic.

Počasí nám přálo. Dne otevřených dveří se zúčastnilo mnoho významných hostů, sponzorů, občanů, uživatelů z jiných sociálních zařízení a samozřejmě rodin a přátel našich klientů.

 

Bc. Jitka Tesařová – sociální pracovnice

 

Podívejte se do fotogalerie


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake