Děkujeme, vážíme si Vaší pomoci

28.07.2011 21:07

Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb se sídlem Červený Hrádek 45, se při poskytování sociálních služeb potýká s nemalými problémy. Jedním z nejnaléhavějších v současné době je vyřešení úpravy osobního automobilu pro potřeby dopravy zdravotně postižených osob.

Občanské sdružení Hrádeček – Červený Hrádek, jehož hlavním posláním je pomáhat v integraci zdravotně postižených, v květnu 2011 podalo v rámci grantového programu TPCA Partnerství pro Kolínsko projekt zaměřený na vzájemné soužití a bezpečnou dopravu s názvem „Cesta do života“. Jeho záměrem bylo získání finančních prostředků na nákup elektrohydraulické zvedací plošiny a schůdek k 9místnímu automobilu zn. Ford. Projekt byl zaměřen na zlepšení kvality života zdravotně postižených uživatelů, kteří žijí trvale v ústavní péči, na začlenění uživatelů do života společnosti a zajištění dopravní obslužnosti tělesně postiženým uživatelům.

V rámci grantového programu TPCA Partnerství pro Kolínsko byly ve středu 23.června 2011 slavnostně vyhlášeny úspěšné žádosti a předány šeky v celkové hodnotě čtyři miliony korun, které TPCA v letošním roce rozdělila mezi celkem 18 projektů.

 

Projekt „Cesta do života“ byl úspěšný. Na základě důkladného zvážení grantové komise TPCA o. s. Hrádeček – Červený Hrádek získalo finanční prostředky na nákup elektrohydraulické zvedací plošiny a schůdků.

 

Jménem všech klientů a zaměstnanců Domova Na Hrádku bych touto cestou chtěla poděkovat občanskému sdružení Hrádeček – Červený Hrádek a firmě TPCA Kolín za pomoc a podporu zdravotně postiženým v regionu.

 

DĚKUJEME, VÁŽÍME SI VAŠÍ POMOCI.

 

Tesařová Jitka

sociální pracovnice Domova Na Hrádku


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake