Cesta do života

30.09.2011 14:20

Občanské sdružení Hrádeček – Červený Hrádek na základě podaného projektu „ Cesta do života “ získalo v červnu 2011 z grantového programu TPCA Partnerství pro Kolínsko finanční prostředky na nákup elektrohydraulické zvedací plošiny a elektrického schůdku k 9místnímu automobilu Renault Master. Projekt je spolufinancován na základě účelové dotace také ze Středočeského Fondu hejtmana a zmírnění následků živelných katastrof v rámci ,,Podpory hejtmana“ a příspěvkovou organizací Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb.

Zařízení bude sloužit ke zlepšení kvality života zdravotně postižených uživatelů tzn. k zajištění dopravní obslužnosti a k začlenění zdravotně postižených. Na základě výběrového řízení zakázku získala firma INVACAR s.r.o. Katovice, která v září 2011 provedla montáž elektrohydraulické zvedací plošiny a schůdků.

Slavnostní zahájení projektu „ Cesta do života“ proběhne dne 12. října 2011 od 10:00 hodin u příležitosti Dne otevřených dveří v Domově Na Hrádku konající se v rámci Týdne sociálních služeb ČR. Zahájení proběhne za účasti zástupců firmy TPCA, o.s. Prostor, o.s. Hrádeček – Červený Hrádek, Obecního úřadu Bečváry a řady dalších hostů.
Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás.

Zdroj Domov Na Hrádku - fotogalerieTesařová Jitka
sociální pracovnice Domova Na Hrádku


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake