Bečváry - otevření chráněného centra

16.03.2010 16:44

17.6. 2008 bylo slavnostně otevřeno za přítomnosti vedoucího Odboru sociálních věcí Středočeského kraje Mgr. Radima Gabriela a ředitelky Domova Na Hrádku Mgr. Jany Pilné chráněné bydlení v Červeném Hrádku – Bečváry.

 

Chráněné bydlení bylo zrekonstruováno v roce 2007 a 2008 za finančního přispění Středočeského kraje  a Domova Na Hrádku pro sedm uživatelů. Na vybavení elektrospotřebiči v částce 50.000,- Kč přispěla Nadace Jistota KB. Na slavnostním zahájení vystoupil i pěvecký sbor Hrádeček Domova Na Hrádku.Je to další chráněné bydlení pro uživatele Středočeského kraje, kterým se umožní žít mimo ústav důstojně, budou mít více svého soukromí, možnost daleko více se  samostatně rozhodovat a jejích bydlení se přiblíží domácímu prostředí, o kterém sami snili.

 

Této významné akce se zúčastnila řada vzácných hostů – starosta obce Bečvár J. Uher, předsedkyně Okresního soudu Kolín JUDr.Libuše Kantůrková, vedoucí odboru sociálních věcí MěÚ Kolín Mgr. Navrátilová, zástupce MÚ Zásmuky  Aleš Šibrava a celá řada dalších, kteří podporují transformaci ústavů sociální péče tímto směrem.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake