9. Podzimní ples pro zdravotně postižené ČR

16.03.2010 16:46

Stalo se tradicí, že Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb se sídlem Červený Hrádek každoročně pořádá ples pro zdravotně postižené ČR. Ve spolupráci s občanským sdružením Hrádeček a firmou Incheba Praha se 9. Podzimní ples pro zdravotně postižené ČR bude konat 20. října 2008 v areálu holešovického Výstaviště Praha.

Ples proběhne pod záštitou místopředsedy vlády RNDr. Petra Nečase, hejtmana Středočeského kraje Ing. Petra Bendla, radního hl.m. Prahy PhDr. Milana Pešáka   a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.

Patronem plesu bude Stanislav Hložek. K tanci a poslechu zahraje taneční orchestr TOX Jaroslava Trnky a řada dalších umělců. Připravený program a moderátorské umění  Slávka Boury je zárukou dobré nálady a pohody.

Celá akce je podpořena mnoha sponzory, bez kterých by nebylo možné ples uskutečnit.

Bc. Tesařová Jitka

sociální pracovnice Domova Na Hrádku


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake