6.10 bude Domov Na Hrádku otevřen veřejnosti

04.10.2010 02:27

Od 4.10. do 10.10. 2010 vyhlásila Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR TÝDEN SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR.

Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb se sídlem Červený Hrádek 45 se k této akci připojuje a dne 6.10. 2010 bude zařízení od 10 do 15 hodin otevřeno široké veřejnosti.

Přijďte se podívat.jak do Domova pro osoby se zdravotním postižením a chráněného bydlení v Červeném Hrádku, tak i do chráněných bydlení v Kolíně a v Cerhenicich. Uvidíte pracovní činnosti našich klientů, vybavení domova, denní život a náročnou práci zaměstnanců, kteří se o zdravotně postižené starají. Budete mít také možnost ochutnat grilované jehněčí.
 


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake