4. 3. 2016 Pátek v cukrárně

10.03.2016 22:26

A je tu náš další „pátek trochu jinak“. Domov Na Hrádku se tentokrát proměnil v cukrárnu. Na jednotlivých skupinách si vyzdobili kuchyňky a jídelny, aby vypadaly jako malé cukrárny. Nechyběla stylová výzdoba, ubrusy, prostírání a květiny.  
Dopoledne se tu připravovaly různé druhy moučníků, někde se pekl jablíčkový závin, jinde řezy a cukroví nebo třeba zmrzlinové poháry. Domov provoněla vanilka a skořice a taky vůně všech úžasných čerstvě upečených sladkostí. Odpoledne se pak všichni oblékli do svátečního a zasedli k prostřeným stolům, kde nechyběla voňavá káva, a s chutí se pustili do svých výtvorů.  Příjemnou atmosféru dokreslovala hudba. Alespoň pro tuto chvíli nikomu nic nechybělo a všichni byli spokojení.


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake