Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Domově Na Hrádku

01.12.2014 11:13

Velmi si vážíme těch, kteří si udělali čas ve středu 26.11. 2014 v podvečer a sešli se společně s námi v Domově Na Hrádku, kde se konalo 1. rozsvícení vánočního stromu.

Mimo jiné jsme přivítali společně s naší paní ředitelkou senátorku, paní Emílii Třískovou a pana starostu Jana Uhra, kteří k nám promluvili a popřáli nám všem hodně zdraví a krásné Vánoce. Nesmíme zapomenout ani na náš pěvecký sbor „Hrádeček“, jež pod vedením paní Prchalové zazpíval vánoční koledy. Vynikající vánoční atmosféru  navodila skupina „TOX Jaroslava Trnky“, která hrála pro potěšení a dobrou náladu.

Venku byla patřičná zima, k celkové atmosféře chyběl už jen sníh, ale co nechybělo, byl dobrý svařáček , voňavý punč a něco dobrého k zakousnutí a samozřejmě stánky s výrobky našich klientů. Všichni, kteří se dostavili v hojném počtu, se nemohli dočkat až se rozsvítí ten obrovský strom, posel Vánoc, pod kterým byl umístěn zdařilý betlém, který lákal hlavně ty nejmenší.

Večer se opravdu vyvedl, což byl patrné hlavně ze spokojených úsměvů všech zúčastněných.

No a nezbývá nám nic jiného, než si popřát „ Šťastné a veselé.“


Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake